WhatsApp
+90 553 845 08 98
CrosairSoft
Menu
Sepetim
300TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Teslimat Kouşulları

Teslimat Kouşulları

Teslimat Kouşulları

Teslimat Kouşulları

KARGO&TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :

Yurtiçi alışverişlerde 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir 300 TL altı alışverişlerde Mobilya Kategorisi için 20 TL, Aydınlatma Kategorisi için 20 TL, Mutfak Kategorisi için 15 TL, Ev Tekstili Kategorisi için 10 TL Kargo Bedeli alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size e-posta olarak gönderilir. Ürünlerin tamamı tarafınıza anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo ile gönderilir.

Bağlı olduğunuz MNG Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz tarafımıza iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz 7 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Evsimo en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.


Kargo Hakkında Önemli Bilgilendirme

Kargo firmalarında yaşanan yoğunluk ve kapasite uygulamaları sebebi ile siparişinizin tarafınıza teslimatında gecikme yaşanabilmektedir.
Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.