WhatsApp
+90 553 845 08 98
CrosairSoft
Menu
Sepetim
300TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Evsimo Misi Kitaplık Wenge

Evsimo Misi Kitaplık Wenge
Evsimo Misi Kitaplık Wenge
Evsimo Misi Kitaplık Wenge
Evsimo Misi Kitaplık Wenge
Evsimo Misi Kitaplık Wenge
Evsimo Misi Kitaplık Wenge
Evsimo Misi Kitaplık Wenge
499,00TL
  • Ürün Kodu: M.KT.01.11120.3

Evsimo Misi Kitaplık/Raf

Misi Kitaplık Matte markamızın bir ürünüdür.


Ürün Ölçüleri

Ürün Yüksekliği: 53 cm

Genişliği: 101 cm

Derinliği :22 cm dir.


Ürün Malzemesi

Üründe 18mm kalınlığında 1. sınıf yonga levha kullanılmaktadır.


Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Ürün Montaj Bilgileri Ürünlerimiz demonte biçimde gönderilmektedir ve müşterinin çok kolay bir biçimde monte edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Ürün içerisinden çıkan montaj kılavuzu ile ürün çok basit bir şekilde kurulabilirsiniz. Kurulum için gereken tüm aparatlar ürün içerisinden çıkmaktadır. Ürün montajı ile ilgili müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Kalite,Tescil ve Garanti Bilgileri Ürünler, sanayi bakanlığının 4077 sayılı kanunu ve 114091belge sayısı ile 2 yıl garantimiz altındadır. İşletmemiz ayrıca İso 9001 kalite sertifikasına sahiptir. 27 Haziran 1995 tarih ve 22326 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Kanun Hükmünce Kararnameye göre tescilli ve koruma altındadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.